تن تن نوستالژیک

فروشگاه تن تن نوستالژیک

فروشگاه تن تن نوستالژیک با مدیریت جناب آقای آرش درودیان افتخار دارد به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه تن تن و مرجع خرید محصولات تن تن اصل تحت لیسانس شرکت مولینسار بلژیک در خدمت شما عزیزان تن تنی باشد.
تن تن نوستالژیک تنها فروشگاه تن تن در ایران میباشد که علاوه بر عرضه کتاب تن تن اصل یونیورسال تحت لیسانس شرکت کاسترمن بلژیک تنوع بالایی از فیگور تن تن و ماشین تن تن و سایر محصولات تن تن اصل تولید شرکت مولینسار بلژیک را برای ایرانیهای عزیز تن تن دوست و حتی عزیزان ایرانی خارج کشور که دسترسی به کتابهای فارسی تن تن یونیورسال اصل را ندارند فراهم نموده است.
تن تن نوستالژیک به‌عنوان تنها فروشگاه تن تن در ایران هست که به‌صورت انحصاری و خاص فقط در زمینه عرضه محصولات تن تن فعالیت نموده تا بتواند بهترین خدمات را به شما مشتری‌های عزیز ارائه نماید.
تیم تن تن نوستالژیک همواره سعی نموده به‌روزترین محصولات مولینسار بلژیک را در کوتاه‌ترین زمان و با قیمتی منطقی و متناسب با سایت تن تن در فروشگاه تن تن نوستالژیک موجود نماید تا عاشقان ایرانی تن تن بتوانند به جدیدترین محصولات تن تن با قیمتی مناسب و متناسب با تن تن شاپ های دنیا دسترسی داشته باشند.
این محصولات تولید شرکت مولینسار بلژیک می‌باشد و برخی از مدل‌ها به تعداد محدود تولید شده و شماره‌دار می‌باشد که به‌اصطلاح لیمیت می‌باشد این فیگورها قیمت بالاتری نسبت به باقی فیگورها دارد و کیفیت ساخت و دقت در جزئیات در آنها بسیار بالا می‌باشد این فیگورها دارای یک شناسنامه بوده که در آن مشخصات فیگور و تعداد تولید شده از آن و همچنین شماره فیگور موردنظر در آن ثبت شده است از جمله فیگورهای لیمیت ماجراهای تن‌تن و میلو می‌توان به فیگورهای موزه خیالی اشاره کرد که شخصیت‌های تن تن در حال بازدید از یک موزه با وسایل مربوط به داستان‌های تن تن و میلو می‌باشند البته کلاً شرکت مولینسار مواردی که لیمیت نیستند را نیز به مدت کوتاهی تولید می‌کند و بعد از مدتی تولید آن را متوقف می‌کند؛ بنابراین اکثر محصولات این شرکت بعد از مدتی نایاب شده و ارزشمند می‌شوند.
علاقه مندان به تهیه محصولات اصل و اورجینال از جمله فیگور تن تن، کتاب تن تن، هواپیمای تن تن و کلی اکسسوری‌های خاص و اورجینال از برند تن تن میتوانند به وب سایت تن تن نوستالژیک به آدرس www.tintinnostalgic.ir  و یا پیج اینستاگرام مجموعه به آدرس اینجا مراجعه نمایند. دفتر مرکزی تن تن نوستالژیک واقع در تهران، منطقه زعفرانیه میتواند سفارشاتی را که تا قبل از ظهر در وب سایت ثبت شود در آخر وقت همان روز در تهران با پیک ارسال نماید و سفارشات مربوط به شهرهای دیگر را نیز از طریق ارسال سریع در بازه کم تر از ۷۲ ساعت به دست مشتریان عزیز و علاقه مندان به تن تن برساند.