درگاه بانکی و نماد اعتماد الکترونیک

اگر شما هم به تازگی اقدام به راه اندازی وب سایت خود نموده اید و در دنیای دیجیتال قصد دارین تا خدمات و محصولاتتون و بفروشین نیاز دارین تا وب سایت خودتون به یک درگاه بانکی معتبر وصل کنید تا کابران با اتصال به درگاه بانکی معتبر به صورت مستقیم اقدام به پرداخت هزینه مربوط به کالا یا خدمات شما نمایند. در این بین یکی از دلایلی که کابران میتونن به شما راحت تر اعتماد کنن و پول پرداخت کنن داشتن نماد اعتماد هستش.

درگاه بانکی معتبر

اوایل شروع کار وب سایت ها نیاز بود تا کاربران بعد از بررسی محصول و خدمات داخل سایت از طریق واریز مبلغ به حساب بانکی و ارائه فیش واریز سفارش خود را ثبت میکردند. بعد از مدتی با افزایش درخواست ها بانک ها تصمیم گرفتن خدماتی رو ارائه بدن که وب سایت هایی که قصد فروش به صورت آنلاین دارن بتونن سایتشون و به صورت مستقیم به بانک وصل کنن تا عملیات پرداخت به صورت لحطه ای و برخط از طریق کارت های عضو شتاب انجام بشه. با گذشت زمان و توسعه زیر ساخت ها شرکت های زیادی به وجو اومدن که کارشون ارتباط بین وب سایت ها و بانک ها می باشد که به اون ها درگاه های بانکی واسط میگن.

درگاه بانکی مستقیم

با استفاده از این درگاه ها وب سایت شما به صورت مستقیم به یک بانک متصل میشود و نقل و انتقال مالی توسط خود بانک انجام میشه. از جمله معروف ترین درگاه های بانکی مستقیم درگاه بانکی به پرداخت بانک ملت و سامان کیش بانک سامان میباشد.

درگاه بانکی واسط

ارتباط بین وب سایت ها و درگاه های بانکی مستقیم نیاز به داشتن شخصیت حقوقی، نماد اعتماد و مدارکی است که فرایند اخذ درگاه بانکی مستقیم رو کمی سخت میکنه برای همین شرکت هایی هستن که خدمات درگاه بانکی به صورت واسط ارائه میدن که به نسبت درگاه های بانکی مستقیم مراحل اخذ راحت تری دارند مثل درگاه آی دی پی و زرین پال.

نماد اعتماد الکترونیک

داشتن یک وب سایت کار راحتی هستش و شما در مدت کم تر از پند ساعت میتونین صاحب یک وب سایت بشین. برای همین با توجه به رشد زیاد وب سایت ها مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در این زمینه اقدام میکنه به بررسی هویت صاحبین کسب و کار های آنلاین. در این زمینه در صورتی که اطلاعات شما در این سامانه ثبت بشه با پرداخت هزینه اشتراک سالانه یک نماد اعتماد الکترونیک به شما داده میشه که باید روی صفحه اصلی سایتتون قرار بدین تا کاربران با دیدن از وجود هویت شما مطلع بشن. این اطلاعات هویتی شامل شماره تلفن، آدرس و ایمیل میباشد.

جهت دریافت مشاوره برای دریافت اینماد، کد اقتصادی و درگاه بانکی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (5 امتیاز)