طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت

 

طراحی سایت شرکتی، پله های ترقی کسب و کار شما

  امروزه تقریبا هر شخصی یک دستگاه هوشمند به همراه خود دارد و از اینترنت و فضای مجازی استفاده می کند، بنابراین پتانسیل بسیار زیادی به جهت جذب مشتری از فضای مجازی از جمله وب سایت، فراهم گشته است، اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید، طراحی سایت شرکتی بهترین انتخاب برای شماست! تفاوتی ندارد شما کسب و کاری جدید هستید و یا کسب و کاری قدیمی و دارای اعتبار، امروزه هر کسب و کاری نیاز به یک وب سایت دارد، تا مشتریانش بتوانند با سهولت بیشتری با آن کسب و کار، ارتباط برقرار کنند.

چرا نیاز به سایت شرکتی دارم؟

قطعا ممکن است این سوال در ذهنتان نقش بسته باشد که چرا به یک سایت شرکتی نیاز دارید، برای پاسخ به این سوال، جواب ها و دلایل بسیار زیادی وجود دارد، اما بگذارید با بیان مزایای طراحی سایت شرکتی، قضاوت را به عهده خودتان بگذارم و ببینید که با طراحی سایت شرکتی، چه تعداد بسیار زیادی مشتری را جذب شرکت خود خواهید کرد.

مکان و زمان را بی معنا کنید!

چه خوب میشود اگر بتوانید جای جای دنیا یک دفتر داشته باشید که به صورت ۲۴ ساعته آماده جذب و خدمت رسانی به مشتری ها باشد، شاید تصور کنید که این کار محال باشد، اما باید بگویم که این کار شدنی است، سایت شرکتی این کار را برای شما انجام خواهد داد! سایت شرکتی اینکار را برای شما انجام خواهد داد، زیرا با طراحی سایت شرکتی، سایت شما در هر بیست و چهار ساعت از شبانه روز، فعال است و می تواند مشتری های بسیاری را برای شما جذب کند. همچنین در استفاده از وب سایت هیچ گونه محدودیت مکانی وجود ندارد و مشتریانتان می توانند از هر کجای نه تنها ایران، بلکه از هر کجای دنیا با سایت شما ارتباط بگیرند.

در دسترس مشتریان

تصور کنید در جایی مانند همایش، مکان های عمومی، شبکه های اجتماعی و… دست به تبلیغ کسب و کار خود می زنید و مشتری های بسیاری را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات خود می کنید، اما پس از گذشت چند روز، مشتری های بسیاری اطلاعات تماس شما و… را فراموش می کنند، هم اکنون چطور میخواهند با شرکت شما ارتباط برقرار کنند؟ قطعا تنها چیزی که از شرکت شما در ذهن مشتری خواهد ماند، نام شرکت شماست، بنابراین مشتری، دست به جست و جوی نام شرکت تان در موتور های جست و جو اعم از گوگل می زند، اما با هیچ اطلاعاتی روبرو نمی شود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟   قطعا صدها مشتری بالقوه خود را از دست خواهید داد، اما هم اکنون تصور کنید با طراحی سایت شرکتی، وب سایتی حرفه ای را برای شرکت خود تدارک دیده اید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مشتری با سرچ نام شرکت، شرکت شما را خواهد یافت و دست به ارتباط با راه های ارتباطی ذکر شده در وبسایت خواهد زد و مشتری های بسیاری را به این صورت جذب خواهید کرد.

هویت سازی و اعتماد

امروزه بسیاری از افراد پیش از خرید و دریافت خدمات، دست به سرچ کسب و کار مورد نظر، در موتور های جست و جو میزنند، هم اکنون اگر پس از سرچ با هیچ اطلاعاتی روبرو نشوند، قطعا از انتخاب شما پشیمان خواهند شد و به سوی رقیبانتان خواهند رفت! از این رو طراحی سایت شرکتی سبب خواهد شد که شرکت شما در فضای مجازی نیز دارای هویت باشد، بنابراین مشتریانتان با اطمینان بیشتری به کسب و کار شما اعتماد کنند و دست به خرید می زنند.

مقرون به صرفه

تصور کنید، شما آگهی تبلیغاتی شرکت خود را بر روی بیلبورد و یا تراکت ها چاپ کرده اید و در سراسر شهر پخش کرده اید، اما به هر دلیلی شماره تلفن شرکت و یا راه های دسترسی به شرکت تغییر کرده است، مشتری های شما چطور می خواهند آدرس و یا شماره جدید شرکت را پیدا کنند؟ اگر بخواهید آگهی هایی جدید با اطلاعات جدید را چاپ و پخش کنید، قطعا متحمل هزینه های زمانی و مالی بسیار زیادی خواهید شد و از جهتی دیگر مشتری های بسیار زیادی را از دست خواهید داد، اما وب سایت شرکتی اینطور نیست و تنها با چند کلیک، می توانید به سادگی محتوا قدیمی را به جدید، بروزرسانی کنید.

 

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

تبلیغات گسترده و رایگان

امروزه تمامی افراد پیش از انجام هر کاری، دست به جست و جو در موتور های جست و جو می زنند، بنابراین می توان حدس زد موتور های جست و جو اعم از گوگل، روزانه چندین و چند میلیون بازدید کننده دارند! موتور های جست و جو مانند دریایی پر از مشتری هستند و پتانسیل بسیار زیادی در جذب مشتری دارند، پس چرا از این مقدار پتانسیل، نهایت استفاده را نبریم؟ بنابراین با طراحی سایت شرکتی و جذب جایگاه نمونه با استفاده از رعایت اصول سئو در صفحات جست و جو، می تواند سبب جذب مشتری های بسیاری زیادی برای شما شود، از این رو موتور های جست و جو بهترین مکان برای تبلیغ کسب و کار شما و جذب مشتری ها هستند! طراحی سایت شرکتی، علاوه بر اینکه سبب میشود کسب و کارتان به صورت ۲۴ ساعته در دسترس مشتریان باشد، می تواند بستر تبلیغاتی بسیار مناسبی برای کسب و کار شما باشد، اما بهترین روش طراحی سایت چیست؟

بهترین روش طراحی سایت چیست؟

همانطور که می دانید روش های بسیاری زیادی در جهت ساخت و طراحی وب سایت وجود دارد، اما از مرسوم ترین روش های طراحی سایت، استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس و طراحی اختصاصی است، اما کدام روش بهتر است؟ طراحی اختصاصی با استفاده از کدنویسی صددرصد انجام میشود و هیچ محدودیتی در طراحی ظاهر و کارایی ندارد، اما این نوع طراحی، دارای مشکلاتی اعم از قیمت بسیار زیاد، آماده سازی طولانی مدت، نیاز به پشتیبانی مکرر و… دارد. بله طراحی اختصاصی بسیار شیک و منحصر به فرد است، اما این نوع طراحی برای شرکت های تازه تاسیس و متوسط به هیچ وجه به صرفه نیست! زیرا چه از نظر زمانی و چه از مالی، هزینه های زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

طراحی سایت شرکتی با وردپرس
طراحی سایت شرکتی

اما چرا وردپرس برای طراحی یک سایت شرکتی مناسب است؟

امروزه سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و… از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده اند، از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا دنیا، وردپرس است، وردپرس به دلیل کاربرد و توانایی های بسیار منحصر به فردی که دارد، توانایی طراحی یک سایت بسیار قدرتمند را دارد. طراحی سایت وردپرس، از هزینه های بسیار بسیار کمتری نسبت به طراحی سایت های اختصاصی برخوردار است، زیرا در سایت های وردپرسی از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می شود، در این صورت هزینه ها به شدت کاهش پیدا می کند. از جهتی دیگر به دلیل استفاده از افزونه و قالب ها، ساخت و طراحی سایت شرکتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار است و مناسب شرکت هایی است که از نظر مالی و زمانی وقت کافی را ندارند.

آیا سایت وردپرس می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد؟

شاید این نگرانی برایتان به وجود آمده باشد، که آیا سایتی که با وردپرس ساخته میشود چه از نظر ظاهر و چه از نظر توانایی، می تواند در جذب مشتری هایمان تاثیر گذار باشد و نیازهای کسب و کارمان را رفع کند؟ جالب است بدانید بیش از ۴۳ درصد وب سایت های دنیا با استفاده از وردپرس ساخته شده اند، بنابراین وردپرس جامعه توسعه دهندگان بسیار بزرگی دارد، که روز به روز درحال توسعه آن هستند، بنابراین میلیون ها افزونه و قالب در انتظار شما هستند، تا نیاز های شما را برآورده کنند.

 

طراحی سایت شرکتی برای شما
طراحی سایت شرکتی برای شما

آیا اصول سئو در سایت وردپرسی رعایت میشود؟

همانطور که میدانید، مهم ترین معیار موفقیت در موتور های جست و جو، رعایت اصولی با عنوان سئو است و اگر این اصول در وب سایت شما رعایت نشود، نه تنها موفق نخواهید شد، بلکه با شکست مواجه خواهید شد و هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. بنابراین ممکن است این نگرانی برایتان پیش بیاید که آیا وب سایت وردپرسی، تداخلی با معیار های سئو دارد و یا خیر؟ زیرا همانطور که میدانید رعایت اصول سئو از عوامل موفقیت شما در موتورهای جست و جو به شمار میرود، از این رو بسیار حائز اهمیت است، برای موفقیت، اصول سئو را رعایت کنید! وردپرس هزاران توسعه دهند خبره از سراسر دنیا دارد، بنابراین وردپرس نه تنها از اصول سئو پیروی نمی کند، بلکه بعضا از بعضی وب سایت های اختصاصی، از سئو بهتری برخوردار است، بنابراین هیچ نگرانی بابت رعایت اصول سئو در طراحی سایت با وردپرس نداشته باشید.

وب سایت شرکتی شامل چه صفحاتی میشود؟

وب سایت ها از صفحات بسیار زیادی تشکیل شده اند، اما این صفحات با توجه به نوع کسب و کار و نوع نیاز سایت، متفاوت است، بنابراین به طور کلی نمی توان گفت سایت شامل چه صفحاتی است، اما سایت های شرکتی دارای صفحات پیش فرض مانند:  

  • صفحه اصلی
  • خدمات
  • تماس با ما
  • درباره ما
  • و…

  اما این صفحات با توجه به نیاز کسب و کارتان متفاوت است و ممکن است دچار تغییراتی شود.

طراحی سایت شرکتی با فلتسام فارسی
طراحی سایت شرکتی

کلام آخر در مورد طراحی سایت شرکتی

همانطور که مطالعه کردید، سایت شرکتی نه تنها دارای هیچ معایبی نیست، بلکه دارای مزایای بسیار زیادی برای کسب و کار شما است و می تواند سبب رشد و گسترش کسب و کار شما شود، اما طراحی سایت اختصاصی از هزینه های بسیار زیادی برخوردار است و برای شرکت های تازه تاسیس به هیچ وجه به صرفه نیست، اما راه حل چیست؟ طراحی سایت شرکتی با استفاده از وردپرس، بهترین راه حل به جهت ساخت و طراحی وب سایتی کاملا حرفه، برای رشد و گسترش کسب و کار شما است، تنها کافیست سفارش خود را ثبت کنید تا با بالاترین سرعت وب سایت شما حاضر شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)