شرکت-پارت-ارتباط-آوا

شرکت پارت ارتباط آوا

شرکت پارت ارتباط آوا تنها نماینده انحصاری محصولات باکیفیت مورفان در ایران است که مفتخر به بیش از دو دهه فعالیت در حوزه پرداخت و بانکداری الکترونیک بوده است.

شرکت پارت ارتباط توانسته است ضمن اخذ نمایندگی انحصاری برند جهانی و معتبر مورفان در تولید و پشتیبانی سبد متنوع محصولات، با تولید و توسعه نرم‌افزارهای مرتبط، بومی‌سازی و تولید پایانه‌های فروش و ماشین‌های محاسب پرداخت را با همکاری نخبگان علمی و دانشگاهی کشور آغاز نماید.

شرکت پارت ارتباط آوا از سال ۱۳۸۷ باهدف ارائه راهکارهای جامع پرداخت، بانکداری الکترونیک، توزیع و پشتیبانی پایانه‌های فروش شروع به فعالیت نموده است. این شرکت جهت ارائه راه‌حل‌های نوین، تأمین و پشتیبانی تجهیزات باکیفیت در صنعت پرداخت به‌عنوان تکمیل‌کننده چرخه کسب‌وکار، اقدام به توسعه خدمات خود نموده و با شعار آوای خوش‌پرداخت، نمایندگی انحصاری شرکت مورفان را اخذ نموده است.

تولید و توسعه نرم‌افزارهای مرتبط با حوزه پرداخت، تولید و بومی‌سازی پایانه‌های فروش و ماشین‌های محاسب پرداخت، تولید سخت‌افزار و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک باهدف حفظ محیط‌زیست و فعالیت در صادرات نرم‌افزار و سخت‌افزارهای مرتبط بخشی از اهداف و مأموریت‌های این شرکت است.

ارائه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین کیفیت توسط متخصصان این شرکت در شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور جهت ایجاد رضایت در مشتریان، بانی توسعه محصولات و ارائه خدمات به بیش از یک‌صد هزار پایانه فروش از برندهای معتبر و کارآفرینی بیش از ۲۵۰ نفر گردیده است. در همین راستا همکاری و عقد قرارداد با بانک‌ها و تأمین‌کنندگان خدمات پرداخت (PSP) از جمله پرداخت الکترونیک  پاسارگاد، پرداخت الکترونیک سداد، پرداخت نوین آرین، فن آوا کارت، سایان کارت، ایران کیش و … نمایانگر حضور پررنگ و مؤثر پارت ارتباط وا در صنعت پرداخت کشور است.

پروانه بهره‌برداری شرکت اطلاع‌رسانی پارت ارتباط آوا

خودباوری، تولید و نوآوری در صنعت پرداخت سرلوحه شرکت اطلاع‌رسانی پارت ارتباط آوا در بیش از ۲ دهه فعالیت پرافتخار بوده است، در همین راستا با اتکا به دانش و توان جوانان مستعد کشورمان قدم در راه تولید و تکمیل چرخه نرم‌افزاری – سخت‌افزاری دستگاه‌های محاسب پرداخت نهاده‌ایم.
شرکت پارت ارتباط توانسته است ضمن اخذ نمایندگی انحصاری برند جهانی و معتبر مورفان در تولید و پشتیبانی سبد متنوع محصولات، با تولید و توسعه نرم‌افزارهای مرتبط، بومی‌سازی و تولید پایانه‌های فروش و ماشین‌های محاسب پرداخت را با همکاری نخبگان علمی و دانشگاهی کشور آغاز نماید.
کارتخوان محبوب و کارآمد H9 اولین تولید داخلی شرکت پارت ارتباط آوا با ایجاد اشتغال و مهارت‌افزایی نیروی متخصص داخلی از خروج سالیانه ارز جلوگیری کرده و قدمی کوچک اما پرامید در خودکفایی صنعت پرداخت کشور عزیزمان است.

گواهی‌های بین‌المللی شرکت اطلاع‌رسانی پارت ارتباط آوا

شرکت اطلاع‌رسانی پارت ارتباط آوا بر اساس برنامه‌ریزی استراتژیک سازمان و در راستای نیل به اهداف خرد و کلان خود اقدام به استقرار سیستم‌های مدیریت کیفیت نموده است. بدین منظور در گام نخست موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO9001 و ISO14001 و ISO10004 و ISO27001 از مجموعه معتبر DAS شده‌ایم.

در ادامه قصد داریم به معرفی محصولات بسیار باکیفیت برند مورفان که تنها و تنها توسط شرکت پارت ارتباط آوا به فروش می‌رسد بپردازیم.

دستگاه کارت‌خوان mf919

دستگاه پوز mf919 دارای بالاترین نسخه اندروید، قابلیت نصب انواع اپلیکیشن موبایلی است. اتصال پرسرعت و ۴G، دوربین با فوکوس خودکار و طراحی لوکس و منحصربه‌فرد، از برترین ویژگی‌های این کارت‌خوان هوشمند است.

دســتگاه MF919 بــا بهره‌گیری از اندرویــد ۱.۷، به‌روزترین اســتانداردهای امنیــت پرداخــت علاوه بــر ایجــاد بســتری امــن بــرای پرداخــت، نه‌تنها به‌عنوان یــک دســتگاه کارت‌خوان ســیار قابل‌استفاده است؛ بلکه می‌تواند در صـورت یکپارچگـی بـا اپلیکیشن‌های صنـدوق فروشـگاهی موجـود در بـازار در نقـش یـک صنـدوق فروشـگاهی نیـز مورداستفاده قـرار گیـرد. همچنیـن باتوجه‌به پشـتیبانی از ۲ عـدد سیم‌کارت می‌توانیـد در هـر نقطـه از کشـور بـا اسـتفاده از دو اپراتـور مختلـف و باتوجه‌به سـطح سرویس‌دهی آنهـا، بـدون نگرانـی وجـوه خـود را از مشـتریان دریافـت نماییـد.

دستگاه کارت‌خوان  h9

سرعت عالی، کیفیت بدنه خوب و مقاوم، اندازه استاندارد و وزن سبک باعث شده این دستگاه انتخابی ایدئال برای کسب‌وکارهای فضای باز و ایـن دسـتگاه در دو مـدل GPRS و ۴G بـا کارکـردی سـاده که در یـک مـدل قابلیـت اتصـال بـه شـبکه GPRS و در مدلـی متفـاوت قابلیـت اتصـال بـه شـبکه Wifi و ۴G را دارد. صفحه‌نمایش رنگـی لمسـی ۴.۲ اینچـی، وزن کمتـر از ۳۵۰ گــرم و باطــری ۳۰۰۰ میلی‌آمپری بــا بهره‌گیری از سیستم‌عامل لینوکــس، جوابگــوی تمامــی نیازهــای یک پرداخـت امـن است. همچنیـن در صورت نیـاز بـه اسـتفاده از تکنولـوژی  NFC( ارتبـاط بـدون تمـاس) و در صـورت مجهز بود زیرساخت‌های لازم، ایـن قابلیـت نیـز بـر روی دسـتگاه فعـال بـوده و قابل‌استفاده خواهـد بـود. باتوجه‌به سـیار بـودن دسـتگاه H9 4G و شیوه‌های اتصـال بـه شـبکه می‌توانیـد در هـر نقطـه از کشـور بـدون نگرانـی وجـوه خـود را از مشـتریان دریافـت نماییـد.

دستگاه کارت‌خوان ۱۰q

پردازنده پرقدرت، بدنه محکم و ضدضربه، دوربین با قابلیت اسکن بارکد و رمزینه QR ، سیستم‌عامل اندروید ۸.۱، باتری با ظرفیت فوق‌العاده بالا و اتصال به شبکه WIFI و اینترنت ۴G از ویژگی‌های این کارت‌خوان هوشمند است.

دستگاه مینی پوز mp70

اندازه کوچک و وزن بسیار سبک، اتصال پرسرعت ۴G، باتری با طول عمر بالا و قابلیت خواندن انواع کارت‌های مغناطیسی، هوشمند و غیرتماسی از ویژگی‌های برتر این مینی پوز است.