تعمیرگاه-گیربکس-باز

تعمیرگاه گیربکس باز

مجموعه گیربکس باز، با تجربه‌ای ده‌ساله در زمینه تعمیر گیربکس‌های از سال ۱۳۹۰ در زمینه تعمیرات انواع گیربکس‌های خودرو های چینی، کره‌ای، ژاپنی، آلمانی، آمریکایی، فرانسوی، ایتالیایی و… فعالیت خود را آغاز نموده است تا برای مشتریان خودروهای وارداتی، خدماتی ارزنده و کیفی ارائه دهد. مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس‌اتوماتیک، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز تعمیرات خودروها در کشور، با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی مدرن، خدماتی باکیفیت برای مشتریان ارائه می‌دهد. این مرکز با داشتن تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات انواع گیربکس‌های اتوماتیک، تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای، همراه با انجام به‌موقع و بدون تأخیر تعهدات، بهترین خدمات را برای شما فراهم می‌آوریم. در بازار رقابتی خدمات، تعمیرگاه گیربکس باز توانسته است به خود مشتریان بسیاری را جلب کند. باتکیه‌بر تجربه مدیران دوره‌دیده و مجرب خود، ما به شما اطمینان می‌دهیم که با انتخاب ما، به خیالی آسوده و اطمینان از خدمات بهتری برخورد خواهید کرد.

خدمات ارائه شده توسط ما شامل:

  • تعمیر کامل گیربکس‌های اتوماتیک انواع خودرو با ضمانت یک‌ساله
  • تعویض روغن گیربکس‌های اتوماتیک با استفاده از دستگاه‌های مخصوص
  • رفع نشتی روغن گیربکس و تعویض قطعات آسیب‌دیده
  • دیاگ و رفع مشکلات برقی و کامپیوتری گیربکس

این خدمات شامل تعمیر گیربکس‌اتوماتیک خودروهای رنو مانند مگان، تالیسمان، ال ۹۰، خودرو های برند چری؛ مانند تیگو ۵، آریزو ۵ و تیگو ۷، خودرو های برند پژو مانند پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۷ و پژو پارس‌ خودروهای برند ام وی ام مانند X33، X55 و X22  و … است.

فراموش نکنید که مأموریت ما در مجموعه گیربکس باز همانند یک دکتر دلسوزانه که در تمام لحظات بیماری کنار مریضش ما هم سعی می‌کنیم در تمام شرایط چه در زمان بیماری چه در زمان خوشی کنار دوستان عزیز باشیم  و بتونیم سرویس‌هایی که خودروسازهای بین‌المللی ارائه می‌دهند ما آن خدمات را بهتر و شایسته‌تر ارائه دهیم.