کارخانه-تولید-کفپوش-گرانولی-فوملند

فوملند | کارخانه تولید کننده محصولات فومی

 فوملند یک کارخانه تخصصی و باسابقه در زمینه تولید انواع محصولات مرتبط با فوم EVA است. تاتامی، کفپوش ورزشی و لوازم ورزشی فومی، تنها بخشی از محصولات فومی و گرانولی هستند که باکیفیت بالا توسط این تولیدی عرضه می‌شوند.

 فوملند از مواد اولیه باکیفیت و تجهیزات مناسب برای ساخت فوم استفاده می‌کند تا محصولات فوق‌العاده و رقابتی را وارد بازار کند. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات و فنّاوری‌های جدید، رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و سعی دارد محصولات خود را باکیفیت بالا و قیمت‌های رقابتی به بازار عرضه کند.

 فوملند، به دلیل نیاز شدید به کفپوش های گرانولی در بازار داخلی، تصمیم به تولید کفپوش گرانولی باکیفیت مشابه نمونه‌های خارجی و با هزینه‌ای به‌مراتب ارزان‌تر گرفت. این کارخانه به‌عنوان یکی بزرگ‌ترین منبع ارائه انواع کفپوش لاستیکی و کفپوش گرانولی، باهدف رفع وابستگی به واردات و تأمین نیازهای داخلی و همچنین صادرات، به تولید و ارائه انواع کف‌پوش‌های گرانولی می‌پردازد.

 محصولات فوملند بسیار متنوع هستند. انواع کفپوش، دیوارپوش، تاتامی، قطعات صنعتی فومی از جمله محصولات این شرکت هستند که در صنایع مختلف قابل‌استفاده هستند.

 توجه فوملند همواره به تأمین رضایت مشتریان بوده و فدانکردن کیفیت تولید را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم. تجربه و دانش فنی متخصصین نوین فوم و اهمیت توجه به نیاز مشتریان عامی اصلی در کسب رضایت مشتریان از کفپوش گرانول نوین فوم است. این محصول که به عناوینی مانند کفپوش لاستیکی، گرانول، کفپوش باشگاهی، کفپوش پارکی و لاستیک ضربه‌گیر نیز نامیده می‌شود باکیفیت عالی و دوام بالا در برابر آب و آفتاب به مشتریان گرامی عرضه می‌گردد.

 علاوه بر محصولات ازپیش‌تولیدشده، فوملند می‌تواند تولیدات خود را بر اساس نیاز مشتری تغییر داده و محصولات جدیدی را متناسب باسلیقه و سفارش مشتری تولید کند. باتوجه‌به انعطاف‌پذیری فوم EVA و توان فوملند در استفاده از قالب‌های مختلف برای تولید محصولات متنوع، این شرکت می‌تواند طیف وسیعی از محصولات سفارشی‌شده را تولید کرده و در اختیار صنایع مختلف قرار دهد.

 علاوه بر قالب‌گیری‌های متنوع، محصولات فوملند به شکل ساده، بافت‌دار، برش خورده، پشت چسب‌دار، رنگ‌شده، طرح‌دار، چاپ‌شده و لمینت شده قابل سفارش است. این طیف وسیع از محصولات، می‌توانند نیازهای هر صنعتی، از جمله صنایع کیف و کفش، خودرو، نظامی، پزشکی و عایق‌کاری را برطرف کنند.

 جهت ارتباط با مدیریت مجموعه فوملند می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۹۵۰۵ تماس حاصل فرمایید.