پارکت لمینت

فروشگاه کالای ساختمان ایوان

فروشگاه ایوان اساساً در جهت گسترش ایده های متفاوت و انحصاری از طراحی های داخلی و خارجی خانه است. این ایده بسیار ساده است که وقتی مردم از سایت ما بازدید می کنند و محتوای ما را می بینند، باور کنیم که آن را دوست خواهند داشت و به اشتراک می گذارند. تلاش همیشگی ما ارائه بهترین ایده های ممکن است، سایتی که به منبع پایدار انرژی مثبت و اشتیاق تبدیل شود. ما معتقدیم که آنچه برای یکی زیباست ممکن است برای دیگری حتی “خوب” نباشد.

فروشگاه ایوان یک فروشگاه آنلاین برای توزیع کالای مورد نیاز دکوراسیون خانه شما و پیشرو در سراسر کشور با محصولات پارکت لمینت ،کاشی بین کابینتی ،  کاشی ، کاغذ دیواری ، پوستر دیواری و چمن مصنوعی. فروشگاه ایوان  که مقر آن در تهران . خیابان بنی هاشم است، بیش از ۲۵۰۰ محصول برای توزیع پیشرفته را در سراسر ایران و عراق و کشورهای همسایه ایران، با امکانات حمل و نقل ارائه می‌کند. .

ما همچنین معتقدیم که به اشتراک گذاری گزینه های مختلف مورد استفاده در دکوراسیون داخلی یا بازسازی و طراحی داخلی یا خارجی فقط برای تحت تاثیر قرار دادن افراد نیست، بلکه برای اطمینان از اینکه هر بار که از سایت ما بازدید می کنند، احساس میکنید زیبایی جدیدی را تجربه خواهید کرد.. و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می دهیم.

از طرح‌های برتر در  دکورسیون داخلی و بازسازی ها ما به اشتراک می‌گذاریم، دوستداریم که الهام‌بخش دکوراسیون و نکاتی باشیم و ایده‌هایی را انتخاب کنیم که برای شما بهترین است.

هدف ما

فروشگاه ایوان اساساً بر روی الهامات دکوراسیون خانه کار می کند. جایی که مردم می توانند ایده های طراحی داخلی و خارجی را دریافت کنند. موارد مهمی که ما ارائه میکنیم پارکت لمینت در قسمت کف میباشد و کاغذ دیواری و پوستر دیواری در دیوارها و در آشپزخانه چیزی که به شما الهام میبخشد کاشی بین کابینتی است که ما همه این نیازهای مهم شما را در فروشگاه ایوان برای بازدید شما آماده کرده ایم

ما می خواهیم مردم را تشویق کنیم تا ایده های خلاقانه و خلاقانه ای برای ساختن خانه رویایی خود داشته باشند. وبسایت ما شامل انواع ایده های مورد استفاده در دکوراسیون منزل است. بنابراین، این یک مقصد برای خوانندگان خواهد بود که هر چیزی را که می خواهند بدانند پیدا کنند.

ما در کنار کالا خدمات هم ارائه میکنیم که خریدار میتواند از خدمات ما در نصب یا دکوراسیون یا بازسازی در تمام موارد کالاهای ما برخوردار باشد ما سعی کرده ایم از گروه مشاوران متخصص و طراحان دکوراسیون و معماری داخل استفاده کنیم

ماموریت ما

هنگامی که وبسایت خود را آماده کردیم و با موفقیت به هدف خود رسیدیم، ماموریت خود را برای ایجاد یک وب سایت خرید آنلاین به سبک رایج در دنیای امروز قراردادیم.

با نگاهی به آینده، هدف ما ساده است: کمک به جهانی که در آن هر کسی می تواند هزینه ایجاد فضایی زیبا برای زندگی، کار و بازی را داشته باشد. در حمایت از این هدف، ما برنامه های توسعه بسیار بلندپروازانه ای داریم، از جمله ارائه محصولات جدید در سراسر ایران با کمترین هزینه حمل و رقابتی ترین قیمت در خرید .

اگر هم وطنان ما بخواهند چیزی را پیدا کنند و بخواهند آن محصول را در خانه خود داشته باشند، در این صورت مجبور نخواهند شد برای یافتن آن محصول متحمل رنج شوند. در وب سایت ما در دسترس خواهد بود.

ما ۷ سال متوالی سعی کردیم برای شما بهترین راه کار و بهترین روش را آماده کنیم . به جرات میتوان گفت که وبسایت فروشگاه ایوان یک سایت مشتری محور است که در آن مشتری نظرات خود را درباره کالاها و حتی در مورد پیمانکاران برای اجرای بازسازی یا دکوراسیون خانه خود می نویسد که مفتخریم در این لیست قرار بگیریم.